Renkli reklam kurucusu Sait HUY 1998 yılında ortaokuldan mezun olduktan sonra tabela ve reklam üzerine faliyet gösteren Safir Reklam da çırak olarak işe başlamış 2005 yılında askerlik terhisinden sonra yine aynı atölyede usta olarak mesleki kariyerine devam etmiş ustasından icazet aldıktan sonra 2011 yılında renkli reklamı kurmuştur. ilk açıldığı günden itibaren plotter, CNC, dijital baskı makinesi ile hizmete başlamıştır 2012 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesinde mezun olan kardeşini tasarımcı olarak bünyesine katarak kadrosunu genişleterek güçlendi. 120 metrekare atölye ve yarı metrekare alanı ile tasarım atölyesi ve ofisiyle atölye baskı ve dış montaj ekibi ile hizmet vermektedir. Hedefimiz bir müşteriden bin müşteri kazanma bilinciyle işimizi zamanında ve kaliteli yapmaktır.

CNC KESİM İKON

CNC KESİM

CNC Kesim makinesi ile ahşap,mdf,kompozit,saç,aliminyum,dekote,pleksi,polikarbon,aynalı dekota,vb malzmelerin kesimi yapılır ve istenen şekilde form verilir.

LED TABELA İKON ÇALIŞMASI

LED TABELA / KAYAN YAZI YAPIMI

Led Tabela : İş yerinizin firmanızın yaptığı sattığınız ürünleri tek tek söyler gibi akıp geçmesi sistemidir.Gelin size led tabelanızı biz yapalım hemde 2 yıl garanti fırsatı ile.Ayrıca bakım tamir servis imkanımızda vardır.

dijital baskı makinesi ikon

DİJİTAL BASKI

CNC Kesim makinesi ile ahşap,mdf,kompozit,saç,aliminyum,dekote,pleksi,polikarbon,aynalı dekota,vb malzmelerin kesimi yapılır ve istenen şekilde form verilir.

dijital baskı makinesi ikon

UVİ BASKI

Plastik Üzerine Baskı Metal Üzerine Baskı , Cam Masa Üzerine Baskı , Mutfak cam seramiklerin Üzerine Baskı ,Çocuk Odası uygulamalar için Baskı Mobilya baskı,Barisol ,Gergi Tavan ,Alüminyum Üzerine Baskı, Pirinç Üzerine Baskı, Seramik, Ahşap,Sunta,MDF,Strafor,Üzerine Baskı Canvas, Branda ve Promosyon,Dolap kapağı Üzerine Baskı

LAZER KESİM MAKİNESİ  DENİZLİ

LAZER KESİM MAKİNESİ

PlastiK Kesim Metal Kesim , Cam Kesim Baskı , Mutfak cam seramiklerin Kesimi ,Çocuk Odası uygulamalar için Kesim ı,Barisol ,Gergi Tavan ,Alüminyum Kesimı, Pirinç Kesim, Seramik Kesim, Ahşap Kesim,Sunta Kesim,MDF Kesim ,Strafor Kesim

folyo baskı makinesi ikon

PLOTTER / FOLYO KESİM MAKİNESİ

Araç yazıları,Firma markaları Cam tanıtım reklam uygulama çalışmaları,süsleme için çicek aksesuar vb detayların Oracal marka folyo ile kesim çalışmaları

LOGO TASARIM İKON

LOGO TASARIM

Firma kurmaya karar verdiniz ve bir logonuz ve sizi temsil edicek bir yazı veya görseliniz yok gelin bu işe beraber karar verelim.Sizi, size özgün bir şekilde temsil edicek bir logo yapalım.

3ds_max_te modelle nasıl yapılır_?

3 BOYUTLU ÇİZİM VE TASARIM

Yeni yaptırdığınız veya yaptıracağınız iş yeriniz ,apatmanınız ,binanız var müşterinize son halini göstermek(sunmak) istiyorsunuz .Gelin İstediğiniz açıdan sunumunu çıktısını alabileğiniz görseller modelleyelim.

Drone ile fotoğraf video çekimi

DRON İLE FOTOĞRAF VE VİDEO ÇEKİMİ

İşyerinizi atölyenizi evinizi arsanızı satışa çıkarmak istediniz veya başka projeniz başka bir fikriniz var. Dron: havadan çekim video ve fotğraf makinesi ile istediğiniz görüntüleri almamızı sağlayan bir araçtır.Çektiğimiz video yu fotoğrafı tanıtım filmlerinde sosyal medyanızda internet sitenizde paylaşabilirsiniz.

Pover point için sunum çalışması

SUNUM / POWER POİNT İÇİN ÇİZİM

Firma yada okul (öğrenci) olarak bir proje yaptınız projeniz çok güzel çok donanımlı ama bunu anlatabilecek bir görsel sunumunuz çiziminiz yok. Anlatamazsanız projeniz iptal hatta söylemeye dilim varmıyor ama çöp.Gelin bize bu konuda size isteğiniz konu hakkında bir detaylı bir anlatım diliyle (renkli veya renksiz) çizim yapalım.

website-design-3-xxl

İNTERNET / WEB SİTESİ YAPIMI

Bir firma kurdunuz logonuzuda arkadaşa eşe dosta yaptırdınız yada profesyönel bir firmaya, ama sizi internette tanıyan bilen yok biraz sosyal medyadan arkadaş çevreniz de hafif hafif sizi görmeye başladı ama bu sizi tatmin etmiyor:Bunun için gelin size tam donanımlı bugünün (şimdinin) bilgisiyle İnternet sitenizi yapalım.

REFARANSLARIMIZ

bizi, bizden daha iyi anlatabilcek firmalar ve logoları .


Excepteur


Curabitur et


Fermentum


Quisque loremPorta urna


Aliquam sem


Sed vel lectus


Elit lectus

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN BAĞLANTI KURUN

Sormak istediğiniz soruları telefon açmadan buradan sorabilirsiniz yada daha hızlı geri dönüş almanınız için whatsup hattımızı kullanabilirsiniz

whatsup : 0538 683 59 40

.