Mutluluğa Kurşun Sıkma Parkartını Denizli de Nereden Satın Alabilirim?

Uyarı İkaz Yönlendirme Tabelalarını Nerden Satın Alabilirim ?
Kasım 2, 2018
Tümünü göster

Mutluluğa Kurşun Sıkma Parkartını Denizli de Nereden Satın Alabilirim?

Mutluluğa Kurşun Sıkma Brandası Pankartını Nereden Nasıl Satın Alabilirim? En Uygun Fiyatı Nedir,Zorunlu Bir Ölçüsü Var mıdır?

Mutluluğa Kurşun Sıkma Brandası Pankartını Devletin Sokak düğünlerini, düğünlerde çıkan ,uğurlama ve spor müsabakası gibi etkinliklerde silahla havaya ateş edilmesinin önlenmesi ve mutlu anların hüzne dönüşmemesi için İçişleri Bakanlığı’nın başlattığı  ‘Mutluluğa Kurşun Sıkma. Geleceği Karartma’ kampanyasına destek verdi. Kampanyanın afişleri ilçenin çeşitli yerlerine asılmaya başlandı.  bir nevi silahlı yaralanma ve ölümlü vakaları önlemek için yasaklanmıştı.Bu yasağın ardından insanların ve düğün organizasyonları yapan firmaların ayaklanması sonucu valilerin bir araya gelip ortak karar almaları sonucunda tekrar sokaklarda düğünlerin yapılması kararını aldılar. Ancak bu kararın bir zorunlu bir getirisi oldu. Bu karar şöyle idi Sokakta düğün yapacakların düğün yapılan yerde görünür bir yere Mutluluğa Kurşun Sıkma Brandası Pankartını asmak zorunluluğu  getirildi. Bu kararı da şu şekilde öğreniyor düğün sahipleri, sokakta düğün yapacakların polis karakollarından izin almaya gidildiğinde görevli memur bu Mutluluğa Kurşun Sıkma Brandası Pankartını  özellikle basılılıp getirilmesini söylüyor. Bu pankartı gördüğünde ancak izin belgesini imzalıyor. Bu arada olması gereken en az pankartın ölçüsü 50×70 cm dir .Ama Renkli Reklam olarak bizim önerdiğimiz ölçü 100×75 cm’dir Neden bu ölçüyü öneriyorsunuz diye sorar iseniz çünkü bu pankartın amacı bazı insanların kendi mutluluğu keyfi için başkasının canına kast etmesini engellemek ve önüne geçmek dolayısıyla bu ölçünün büyük olması görünürlüğü artaracak ve o yazıyı göre göre bu eylemi yapmaya çekinecektir diye düşünüyorum.

Bu brandayı Online satın almak için Şu Linkten ulaşabilir telefon açıp Denizli içinde iseniz acil bir durumunuz var ise eğer adresinize de kargo edebiliriz.

Bu arada küçük bir hatırlatma: Eğer bu pankartın  düğün yapılan yerde olmaması durumunda cezai işlem uygulanacağını belirtmekteler.Ne kadar ceza ödeneceği ile ilgili henüz elimizde bir bilgi bulunmamaktadır.

Comments are closed.