Dolar Euro Krizinden En Az Etkilenmek İçin Tüyolar

Totem Led Ekran İncelemesi
Ağustos 3, 2015
Uyarı İkaz Yönlendirme Tabelalarını Nerden Satın Alabilirim ?
Kasım 2, 2018
Tümünü göster

Dolar Euro Krizinden En Az Etkilenmek İçin Tüyolar

        Bilindiği üzere 2018 son çeyreğinde dolar ve euro'nun hızlı bir şekilde yükselmesi ile birlikte birçok iş yerlerinin bu durumdan çok kötü bir şekilde etkilendiler ve büyük firmaların bile batmasına neden oldular ve olmaya da devam etmekteler.

         Büyük firmaların iç işlerinin ve ödeme sistemlerinin farklı oluşundan dolayı kaynaklanmış olabilir yada olmayabilir bununla ilgili tam olarak bu konuda bilgimiz yok en azından benim yok.

         Şimdi asıl demek istediğim konuya gelecek olur isek ekonomik krizden en az etkilenmek için yapılması gereken reklam öneri ve görüşlerimi maddeler halinde tek tek söylemek istiyorum.

  1. Öncelikle sosyal sayfalardaki iletişim bilgileriniz düzeltmeniz sizin için yararlı olacaktır.Bugün hemen herkesin sosyal medyada olduğunu düşünürsek aranılan veya gezinilen sayfanın sizin sayfanızın olup olmadığını bilemezsiniz. Dolasıyla sizin ürününüze hizmetinize ulaşmış olabilir ama size ulaşacak herhangi  bir adres telefon vb. yok ise size ve ürün yada hizmetinizden faydalanamayacaktır.
  2. Eğer bir internet siteniz var ise internet sayfanızdaki ürün veya hizmetinizi fiyat fotoğraf gibi detayları kontrol etmenizde yarar var. Aksi halde sayfanıza giren müşterileriniz sayfanız dan çıkıp gidecektir. Küçük bir araştırmam sonucunda ulaştığım bilgi birçok internet sitesinde ürün hizmet hakkında detaylı bilgiye ulaşılamamak ta boş bir tarla gibi durmaktadır. Böyle bir tablo sizin müşterilerin karşısına çıkmaması için bir an önce sitenizi gözden geçirin.
  3. Şimdi de biraz geleneksel anlamda reklam ve paylaşımlardan söz etmekte yarar var.Bugün hemen herkesin sosyal kanallardan reklam verildiği gibi hala sosyal medyayı kullanmayanlar yada direkt müşteriye ulaşılmak için kullanılan broşürlerin tasarımlarını değiştirmek daha ilgi dikkat çekici hala getirip  hedef kitlenize ulaşılacak yerlerde dağıtılıp hizmet yada ürününüzü kolay bir şekilde satabilirsiniz.
  4. Bunların hepsini doğru bir şekilde tamamladık ve iş yerindeki tabelanızın ne kadar etkili bir görünüm de olduğunu kontrol etmenizde yarar var. Çünkü sosyal medya veya broşürünüzü gören kişi sizin hizmetinizi veya ürününüzü satın almaya geldiğinde sizi hızlı kolay bir şekilde bulması yararınıza olacaktır. Gerekli yerlerde yönlendirme tabelaları kullanmanızda hatta bugünlerde çok popüler olan ve etkisini de önümüzdeki dönemlerde de devam edecek olan led tabelalardan da yaptırmanızda yarar var. 

Bu dört alt başlık halinde sıraladığım küçük önerileri dikkate aldığınızda işlerinizde görünür bir şekilde fark olacaktır.Sizinde eklemek istediğiniz okuyanlara faydam olsun derseniz eğer yazının altına yorum olarak belirtirseniz herkes kazanacaktır.

Comments are closed.